Ouderinformatie | Algemeen

Heel graag hadden wij de ouders van leerlingen van groep 8 willen ontvangen op onze informatieavond. Helaas is dat onder de huidige omstandigheden niet mogelijk. Daarom hebben wij diverse informatievideo's gemaakt over onze school, speciaal voor ouders. Deze video's zijn terug te vinden op de pagina Ouderinformatie op onze website. 

Bekijk eens de video met algemene informatie over onze school. Hierin vertellen wij meer over waar wij als school voor staan, wat wij belangrijk vinden en wat de mogelijkheden op onze school zijn. 

Op het JFC geven wij onderwijs vanuit een positieve houding; wij gaan er vanuit dat elk kind een talent en unieke eigenschappen heeft waar hij/zij trots op mag zijn. Wij ondersteunen het talent door breed onderwijs aan te bieden. Op het JFC streven wij ernaar dat onderwijs meer leerlinggericht is!