Dit zijn de namen van de geslaagden in het eerste tijdvak van 2024. Van harte gefeliciteerd!

We wensen iedereen die nog een her moet doen veel succes en de gezakten veel sterkte.

Geslaagden mavo

Daan Arends
Sebastiaan Bakker
Thijmen van Beek
Lars van Beek
Romy van Beek
Jasper Berends
Ruben van den Berg
Rens Blaauwendraat
Jasmijn van Blankers
Rutger Blankespoor
Tessa Blom
Marit Blom
Femke Borgman
Noa van den Born
Julia Brouwer
Maud Bruijnes
Mart Bunt
Joseph Chalhoub
Barrie van Dijk
Dettmar Dolman
Lieve van Duijn
Jesse Dusschooten
Merijn Ederveen
Jorwin van Engelenhoven
Yoram Ensing
Jorian Evers
Diana van de Fliert
Joël Geluk
Lotte van Geresteijn
Nykee Gerritsen
Levi van Gils
Koen Granneman
Lukas Groeneveld
Ruben van Grootheest
Jarick Guliker
Tessa Harkes
Tessa van de Heg
Destn van der Horst
Brett van der Horst
Adam Idrissi
Milou Jansen
Iris van de Kaa
Jens Kap
Corné Kieft
Sam de Lange
Noah van de Loenhorst
Ruben Lokhorst
Camiel Mandersloot
Elin Matulessy
Silvan Meijer
Yousra Mohamad
Marius Montauban
Owen Mulder
Julia van Norden
Dièll Pesulima
Melvin Pieper
Mali Ploeg
Harm van de Poll
Fabian Rijken
Rens de Rooij
Cas Roozenboom
Jelte Schimmel
Emma Simonsz
Joep van de Steeg
Malak Tamer
Rayan Terschegget
Mathijs Terwiel
Damian van Veluw
Rogier Verweij
Jonna Viets
Enriko Vos
Esri Vos
Noëmi Vos
Tijl de Vries
Edric Wah
Rivkah Wijnsma
Maaike Worst
Iris Worst

Geslaagden havo

Demi Adams
Hugo Alblas
Justin Arends
Iris van Beek
Evy van de Beek
Jade van de Beek
Mike van de Beek
Niek van den Berg
Femke Berkhof
Britt Besselsen
Julian Beukhof
Iris Beute
Iris Bloemendal
Lisa Bol
Casper van Bommel
Lise van de Bor
Tom van den Born
Anna Bouwman
Aidan Boyle
Isa van den Brink
Rachèl Brons
Tesse Brons
Jeffrey Brouwer
Julia de Bruijne
Luuk van de Bunt
Marjolein van de Burgt
Jadith van den Busken
Hannah van Campen
Kevin Coorengel
Tim Dekker
Wessel Dekker
Gijs Dekker
Bart van Dijk
Annick Does
Jari Doest
Brian Donkersteeg
Jesse van Donselaar
Evy van Dorland
Jolente Droog
David van der Dussen
Vera Eggink
Noëlle van Ek
Ilana Emons
Nienke-Eefje Engelen
Sander van Engelen
Janisa van Essen
Kevin van Essen
Babet Flantua
Daan van Geerestein
Maike van Geresteijn
Emma Gersen
Gijs van Gijssel
Jinte van Ginkel
Julia van de Glind
Marit Goor
Aiden Grifhorst
Milan Groeneveld
Mark Groeneveld
Berry Groenevelt
Sanne van de Grootevheen
Meredith van der Haar
Michelle Hagedoorn
Maren ten Ham
Ninthe van der Ham
Sem van den Hazel
Roxy Hazeleger
Juul van de Heg
Julia Hendrikse
Laurenske op ’t Hof
Diego Hofmeijer
Babette van Holland
Evan Hooijer
Fabiënne Houtveen
Matthijs ten Hoven
Joost Huisman
Rens Jansen
Diemer van de Kamp
Patrick Kampert
Joran Kap
Tobias Kas
Doron van de Kleut
Sabine Kooloos
Michella Kraak
Sophia de Kwant
Chananja van Laar
Vera Lagendijk
Nina Lagerweij
Ruben Lam
Nikki van Lambalgen
Irith van de Langemeen
Sterre Leijh
Izzy Lenneberg
Juun Loemban Tobing
Nienke van de Loenhorst
Thirza van de Loenhorst
Ilse Luttikhuisen
Geralda ter Maaten
Noa Maree
Lara Meijer
Stefanie van Middendorp
Nathan van Middendorp
Suhail Moradi
Lizzy Nes
Esther Niesing
Ruben Niesing
Hanna Nijhof
Danique Noorlander
Emma van Os
Marleen Osnabrugge
Jordy Osnabrugge
Sarah Oussoren
Anthe van Pelt
Thomas Pluimers
Norah van de Pol
Amber van de Pol
Luuk Potappel
Dominique Reek
Jonathan Remmelzwaal
Dominique Rijpma
Hessel Romeijn
Milana de Rooij
Bart Roordink
Mark Rozendaal
Lex Schepers
Britt Schouten
Sanne Schut
Jaden Sentongo
Stijn Sikken
Lieke Spithoff
Renate Stapelbroek
Luuk Strijk
Gilang Szénási
Raoul Thomassen
Charissa Tijssen
Björn Tuinhof
Kim Vaarkamp
Joël Veldhuizen
Tijs van Veldhuizen
Julia Vermeer
Mats Versteeg
Meike Visscher
Jasmijn Vissink
Annelie van de Vliert
Marit ter Voert
Myrthe van de Wal
Sem van Westerneng
Marjan de Wit
Romee Zoonen
Femke Zweverink

Geslaagden vwo

Dion Bakker
Daniël Bakker
Myrthe Barth
Naäma Bates
Mathilde Bergers
Sander van Berkel
John Bettink
Thijmen Bijl
Bram van den Born
Astrid Bouma
Pepijn van Brenk
Jesse Brink
Thelma van den Brink
Tom van de Bruinhorst
Evita van der Burg
Noor van Dijk
Thijmen van Dijk
Lieke Dusschooten
Brigitte van Ee
Robine van Ee
Marieke van Egdom
Loïs Eikelboom
Nienke Gielen
Sifra de Glee
Sanne Goorhuis
Louise de Graaf
Roos van Harten
Dani Hazeleger
Charlotte Hendriks
Jorike Hofman
Lieske Hooghiemstra
Nieke Hoving
Mylène de Jong
Ruben de Jong
Maja Katzenbach
Jelte Kieft
Dylan Klümann
Casper Koelewijn
Anneloïs van der Kolk
Thijs Kooloos
Neline van Lagen
Didier Leeuwis
Senna Levering
Brent van der Linden
Rico Looije
Lucas van Middendorp
Kyan Mostert
Sofie Noot
Dinesha van Norel
Daniël Osnabrugge
Myrthe Oudshoorn
Deborah Ploeg
Daan Ploeg
Matthias Pranger
Elise Reemst
Lotte van der Roest
Fleur Schraven
Lars Schuiteman
Mike Slot
Hans Stapel
Jacco Toet
Rens van den Top
Pieter van den Top
Nienke van Veldhuisen
Jesse van Vliet
Mika Voorloop
Arine Voskamp
Merel van der Weide
Swannet Westland
Laura Willemsen
Jesse de Wit

Heb je een naam gemist op deze pagina? Het kan zijn dat deze persoon geen toestemming heeft gegeven om de uitslag hier te delen. Vraag het hem of haar gerust!